Psie przedszkole

Psie przedszkole

Psy uczą się już od pierwszych dni swojego życia nie zwlekaj więc z szkoleniem, to czego nauczysz szczeniaka, zaprocentuje w przyszłości.

Zajęcia przewidziane są dla piesków które nie ukończyły 5 miesiąca życia. Czas trwania zajęć to godzina zegarowa, podczas której około 15 minut jest przeznaczane na wspólną zabawę, podczas której będą się uczyć prawidłowej relacji z innymi szczeniętami i dorosłymi psami. Ćwiczenia umożliwią zapoznanie się z wieloma sytuacjami które szczenie napotka w dorosłym życiu ( badanie weterynaryjne, czesanie, ruch uliczny).

DSC_0601

Podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na socjalizacji, zabawie i skupianiu uwagi na przewodniku. Rozpoczynamy też naukę podstawowych komend takich jak siad, waruj, chodzenie na luźnej smyczy czy zostawanie. Będziemy się uczyć przywołania, podążania za właścicielem, pokażemy też jak prawidłowo bawić się z psem, i nauczyć go sztuczek.

Na zajęcia przychodzimy z lekko głodnymi pieskami!10609261_10202539338300092_882652673_n

 

Na zajęcia zabieramy:

-dużo super smakołyków ( najlepiej naturalnych, typu gotowane mięso wołowe, serca wołowe żółty ser czy dobre parówki pokrojone w mikro kosteczkę)

-saszetkę na smakołyki ( wygodnie jest w niej trzymać przysmaki, nie brudząc sobie kieszeni)

-smycz, nie automatyczną, najlepiej zwykłą.

-dużo dobrego humoru

Dla osób, które ukończyły psie przedszkole i chcą kontynuować szkolenie w ramach posłuszeństwa dla psów dorosłych przewidzieliśmy zniżki.