SEMINARIA i OBOZY z psami

DSC_0047

Poniżej przedstawiamy listę wydarzeń, organizowanych przez naszą szkołę. W celu zapisania się lub uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Ważna informacja: na seminaria i warsztaty nie przyjmujemy psów wykazujących agresje w stosunku do ludzi i zwierząt ( chyba, że szkolenie jest przeznaczone dla takich psów). Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w szkoleniu pod warunkiem przybycia z pełnoletnim opiekunem. Psy powinny być nauczone spokojnego przebywania w swoich transporterkach. Za szkody wyrządzone przez psa odpowiada jego opiekun.

OBOZY z PSAMI 2023

Obozy treningowe z psem to zorganizowane wyjazdy podczas, których pogłębisz swoją wiedzę kynologiczną, dowiesz się jak komunikować się ze swoim psem i lepiej rozumieć jego potrzeby. Przede wszystkim to miejsce na wspólne poznawanie się i poznawanie nowych obszarów treningowych: frisbee, nosework, obedience, dog fitness, podstawy agility. Jeśli borykasz się z problemem behawioralnym, udzielimy ci wskazówek jak rozpracować zachowanie i się go pozbyć.

W tym roku przygotowaliśmy 3 wyjazdy treningowe do Turawy i jeden dłuższy obóz w Koniakowie. Poniżej linki do wydarzeń na FB a informacje i zapisy są dostępne także pod tym linkiem:

ZAPISY